Priimek in ime:Poučuje predmet:
AVBELJ NatašaDSP
BANKO KarmenGUM
BIJELIĆ UrošNRA, UBE, MME, ROM
BOŽAK KsenijaMAT
BOŽIČ MarijaJV
BRNOT BoštjanŠPO
BRNOT LucijaTJA12
BÜRGER NinaOPB, TJA123
BURGER MANSUTTI BarbaraSLJ
ČERNČIČ BarbaraDSP
FUČEC SuzanaTJA
GOMBOC Lidijarazredni pouk
IVARTNIK IngeLUM
JAHIĆ BrigitaDSP
JARC IrenaOPB
JERKIČ TinaŠPO, NŠP, ŠZZ, ŠSP, IŠPO
KALIN NatašaDSP
KALŠEK ŠUMAH BarbaraTJA
KLOPČIČ Lanarazredni pouk, ŠI3
KOKALJ Anjarazredni pouk
KOKELJ Urškarazredni pouk
KOPRIVŠEK SandraOPB
KOS MelanijaJV
KOSMATIN Vesnarazredni pouk
KRAGELJ NatašaZGO, TVZ
KREN BlankaMAT, TIT, OGL
KRIŽMAN JESENOVEC Matejarazredni pouk
KRIŽNIK VRHOVEC DamijanaFIZ, MAT
LAMBERŠEK Majarazredni pouk
LANIŠEK TinaLUM, NUM, KGU, LS123
LESKOŠEK KarmenGOS, NAR
LIPAR MartinaTJA123, OPB
LOKAR DašaOPB
MALIČ JasminaMAT, TIT, NTE, OGU
MANDL RokRaP
MLAKAR SabinaOPB
MURN Petrarazredni pouk
NAJMAN VEDENIK SonjaKEM, NAR, POK, KEŽ
OMAHNA NastjaOPB
PETERC Jadrankarazredni pouk
PIRNAT Elizabetarazredni pouk
POGOREVČNIK AleksandraJV, OPB
RAJH AnjaGEO, N2N, NE2, NI3
RUČMAN LidijaOPB
RUTAR BojanaSLJ
SADAR InesŠPO
SATLER KatjaTJA
SLADOJE MancaDSP
SLAPAR Anarazredni pouk
SLIVNIK DarjaDKE, GEO, OPB
SOTOŠEK Matejarazredni pouk
ŠARC LucijaSLJ
ŠIFRER NadiaOPB
ŠUŠTARŠIČ TOMŠIČ AndrejaBIO, GOS, SPH, NPH, ROD
TROP IrenaMAT
UČAKAR Katarinarazredni pouk
VENE Verarazredni pouk
VIDMAR Barbararazredni pouk
VILAR Tjašarazredni pouk
ZABRET ŠtefanOPB
ZABUKOVEC BLAŽ Barbararazredni pouk
ZORENČ JasnaSLJ

Kratice obveznih predmetov: SLJ (Slovenščina); MAT (Matematika); TJA (Angleščina); ŠPO (Šport); NAR (Naravoslovje); KEM (Kemija); FIZ (Fizika), BIO (Biologija); GOS (Gospodinjstvo); TIT (Tehnika in tehnologija); GEO (Geografija); ZGO (Zgodovina); LUM (Likovna umetnost); GUM (Glasbena umetnost); DKE (Domovinska in državljanska kultura in etika).


Kratice izbirnih predmetov: NRA (Neobvezni Računalništvo); UBE (Urejanje besedil) MME (Multimedija); ROM (Računalniška omrežja); NŠP (Neobvezni Šport); ŠZZ (Šport za zdravje); ŠSP (Šport za sprostitev); IŠPO (Izbrani šport odbojka); ŠI (Španščina); TVZ (Turistična vzgoja); OGL (Obdelava gradiv: les); NUM (Neobvezni Umetnost); KGU (Kaj nam govorijo umetnine); LS (Likovno snovanje); NTE (Neobvezni Tehnika); OGU (Obdelava gradiv: umetne snovi); POK (Poskusi v kemiji); KEŽ (Kemija v življenju); N2N (Neobvezni Nemščina 2. tuji jezik); NE (Nemščina); NI (Nemščina); SPH (Sodobna priprava hrane); NPH (Načini prehranjevanja); ROD (Raziskovanje organizmov v domači okolici).


Ostale kratice predmetov: DSP (Dodatna strokovna pomoč); OPB (Organizirano podaljšano bivanje); JV (Jutranje varstvo).