UO Šolskega sklada OŠ Dob s hvaležnostjo sporoča, da smo v prazničnem decembru zelo uspešno izpeljali dobrodelno akcijo Postani covid botrček. Z doniranimi izdelki smo izvedli dobrodelni srečelov za vse učence naše šole. Z zbranim izkupičkom smo obogatili Šolski sklad za 690,45€. Znesek še ni končni, saj bomo v prihodnjih dnevih ponudili možnost sodelovanja v dobrodelnem srečelovu tudi učencem, ki so bili in so trenutno v samoizolaciji.

Izkupiček dobrodelnega srečelova bo namenjen izključno pomoči učencem iz socialno šibkejših družin ter drugih družin, ki so pomoči potrebne zaradi trenutne stiske.

Iz srca hvala za odziv donatorjev DM, GOSTINSKO PODJETJE TROJANE, SPARKASSE, ETI, SEPT DERM, TELEKOM, KIK, ZALOŽBA ROKUS KLETT, TRiGLAV in drugim neimenovanim podjetjem ter vsem staršem, sorodnikom, prijateljem…

ISKRENA HVALA, DA SKUPAJ USTVARJAMO OTROŠKE NASMEHE!