Vsi trije avtobusi so se zaradi gneče preusmerili z avtoceste na staro cesto. Nov predviden prihod pred matično šolo Dob je ob 17.00. Spremljajte prometne informacije še naprej.


Vsi trije avtobusi z učenci 5. in 6. razredov so že prečkali državno mejo in so na poti do matične šole Dob. Predviden prihod je ob 16.45.


Glede na prometne informacije dostopne na promet.si, trenutno kaže, da se pot zaradi gneče na mejnem prehodu in slovenski avtocesti podaljša za 2 uri. Spremljajte prometne informacije še naprej. (24. 9. 2021)


Učenci 5. razreda z razredničarkami so že prispeli v Savudrijo. Nekoliko kasneje, ob 11.45 so za njimi prispeli tudi šestošolci s svojimi razredničarkami. Več informacij sledi v ta namen ustvarjeni spletni učilnici Letna šola v naravi 2021/22. (20. 9. 2021)

 

Oznake: