V Tednu otroka smo v prvi triadi na OŠ Dob poskrbeli, da je vsak dan prinesel novo dogodivščino in nasmeh na obraz naših učencev. Začeli smo z udeležbo na Mini olimpijadi v Domžalah, kjer so otroci spoznali in se preizkusili v različnih športih. Obiskali smo tudi CZR Domžale, kjer smo poleg spoznavanja vozil, gasilske opreme in gasilskega poklica, preizkusili vozilo z lestvijo in se povzpeli nad strehe okoliških hiš. V tem tednu smo imeli tudi samopostrežni zajtrk, kjer so nam v kuhinji postregli z odlično in raznovrstno ponudbo hrane. Prvošolci so spoznali svoje “velike prijatelje” iz 9. razredov. Devetošolci pa so poskrbeli za predstavitev zanimivih in poučnih poskusov.
V tem tednu smo združili veselje, igro in učenje ter poskrbeli, da so naši učenci odnesli s seboj ne le nova znanja, ampak tudi čudovite spomine!