Poročilo
Angleščina
Biologija
Fizika
Rezultati šolskega tekmovanja iz fizike
Astronomija

Jure Pogačar je na šolskem tekmovanju osvojil bronasto priznanje. Na državnem pa se je uvrstil med 12 najboljših v državi, kar mu je prineslo zlato priznanje.

Čestitke Juretu za osvojeno zlato priznanje iz astronomije.


Prispevek
Geografija
Kemija

Tekmovanja so se udeležili Pia Ilija in Nina Češek iz 9. a ter Lori Leskovšek, Jure Pogačar in Pia Razpotnik iz 9. b. Prejeli so bronasto priznanje ter izjemno lepo sporočilo ocenjevalne komisije, ki jim je čestitala in jih pohvalila za trud in delo.


Prispevek
Matematika / Logika

Šest učencev je prejelo bronasto priznanje. Tina Šumiga iz 7.b se je uvrstila na Državno tekmovanje, Luka Šumiga in Tibor Dremelj iz 9.a ter Tobija Vid Škulj iz 8.b pa so se uvrstili na Regijsko tekmovanje. Na Državno tekmovanje se je uvrstil Tobija Vid Škulj, ki je prejel srebrno državno priznanje. Za to lepo odličje mu iskreno čestitamo!


Prispevek
Male sive celice
Naravoslovje
Nemščina
Pevski zbor
Slovenščina
Bronasto Cankarjevo priznanje so prejeli Pia Ilija, Nina Češek in Jurij Dragar iz 9. a, Anamarija Strgar, Eva Vrabec iz 8. c in Maja Tikvič iz 8. b.

Na regijsko tekmovanje sta se uvrstili Pia Ilija in Anamarija Strgar.

Prispevek
Šport
Umetnost
Vesela šola
Zgodovina