Priimek in ime:Dan:Ura:Prostor:
AVBELJ Natašasreda12.00 - 12.45kabinet DSP (PŠ Krtina)
BANKO Karmentorek10.20 - 11.05kabinet glasbene umetnosti
BIJELIĆ Urošpetek10.20 - 11.05zbornica ali po telefonu
BOŽAK Ksenijasreda11.15 - 11.45kabinet fizike ali na daljavo
BRNOT Boštjanpetek08.20 - 09.05kabinet športa ali na daljavo
BRNOT Lucijačetrtek10.20 - 11.05kabinet I. triade ali na daljavo
BÜRGER Ninatorek11.10 - 11.55zbornica
BURGER Mansuttitorek10.20 - 11.05kabinet slovenščine
ČERNČIČ Barbaraponedeljek11:10 - 11:55kabinet I. triade
FUČEC Suzanačetrtek10.20 - 11.05kabinet angleščine
GOMBOC Lidijasreda11.10 - 11.55kabinet DSP v mansardi
IVARTNIK Ingetorek08.30 - 09.15kabinet likovne umetnosti
JAHIĆ Brigitapetek12.00 - 12.45kabinet DSP
JARC Irenaponedeljek10.20 - 11.05na daljavo
JERKIČ Tinačetrtek10.20 - 11.50kabinet športa
KALIN Natašaponedeljek09.20 - 10.05kabinet DSP
KALŠEK ŠUMAH Barbaračetrtek12.50 - 13.35kabinet angleščine
KLOPČIČ Lanasreda10.20 - 11.05kabinet II. triade
KOKALJ Anjaponedeljek07:30 - 08:15kabinet ob razredu
KOPRIVŠEK Sandračetrtek12.00 - 12.45zbornica ali po telefonu
KOS Melanijačetrtek12.00 - 12.45na daljavo
KOSMATIN Vesnatorek10.20 - 11.05kabinet II. triade
KOVIČ Urškačetrtek12.00 - 13.00na daljavo
KRAGELJ Natašapetek09.20 - 10.05kabinet slovenščine
KREN Blankasreda12.00 - 12.45kabinet fizike
KRIŽMAN JESENOVEC Matejačetrtek11.10 - 11.55zbornica
KRIŽNIK VRHOVEC Damijanačetrtek09.20 - 10.05kabinet fizike
LAMBERŠEK Majapetek12.00 - 12.45kabinet I. triade
LANIŠEK Tinačetrtek09.20 - 10.05zbornica
LESKOŠEK Karmenpetek07:30 - 08:15kabinet naravoslovja ali na daljavo
LIPAR Martina///
LOKAR Dašačetrtek11.00 - 11.45na daljavo (zoom)
MALIČ Jasminatorek10.20 - 11.05kabinet fizike
MANDL Roksreda09.00 - 10.30kabinet športa ali na daljavo
MATIČIČ Mira///
MLAKAR Sabina
MURN Petraponedeljek10.20 - 11.05kabinet zraven razreda
NAJMAN VEDENIK Sonjatorek09.20 - 10.05kabinet naravoslovja
OMAHNA Nastjaponedeljek07.30 - 08.15kabinet ob razredu
PETERC Jadrankačetrtek09.20 - 10.00hodnik pred razredom
PIRNAT Elizabetaponedeljek11.10 - 11.55računalnica
POGOREVČNIK Aleksandračetrtek10.20 - 11.05računalnica
RAJH Anjapetek10.20 - 11.05kabinet naravoslovja
RUČMAN Lidijačetrtek12.00 - 12.45zbornica
RUTAR Bojanačetrtek11.10 - 11.55po telefonu
SADAR Inestorek08.20 - 09.05kabinet športa ali na daljavo
SATLER Katjatorek11.10 - 11.55kabinet angleščine
SLAPAR Anatorek10.20 - 11.05
SLIVNIK Darjasreda10.20 - 11.05kabinet likovne umetnosti
SOTOŠEK Matejapetek11.10 - 11.55po telefonu
ŠARC Lucijasreda11.10 - 11.55kabinet slovenščine
ŠIFRER Nadiačetrtek12.00 - 12.45zbornica
ŠUŠTARŠIČ TOMŠIČ Andrejapetek08.20 - 09.05kabinet gospodinjstva
TROP Irenačetrtek11.10 - 11.55kabinet fizike
VENE Verasreda12.00 - 13.00na daljavo
VIDMAR Barbarasreda09.20 - 10.05kabinet II. triade
VILAR Tjašasreda10.20 - 11.05kabinet DSP
ZABRET Štefanponedeljek11.10 - 11.55hodnik ali na daljavo
ZABUKOVEC Blažponedeljek08.20 - 09.00zbornica
ZORENČ Jasnatorek11.10 - 11.55kabinet slovenščine

V primeru govorilnih ur (GU) v šoli je potrebno izpolnjevanje pogoja PCT in upoštevanje vseh navodil MIZŠ in NIJZ za preprečevanje širjenja okužb s covid-19. Za GU v šoli ali na daljavo morate biti starši oz. skrbniki najavljeni najmanj 1 delovni dan prej.