23. 4. 2024 smo na naši šoli obeležili Svetovni dan knjige in avtorskih pravic in slavnostno zaključili branje za Bralno značko. Obiskala nas je Glasbena šola Lartko iz Trzina s svojimi vrhunskimi učitelji petja, violine, flavte in klavirja ter učenec viole. Pripravili so nam pester glasbeni program, ki nas je popeljal v svet glasbe. 

Nekaj čudovitih besed pa nam je namenila tudi posebna gostja, magistrica Tatjana Bobnar, svetovalka predsednice države za človekovo varnost.

Sočasno pa smo sodelovali tudi v projektu “Vseslovensko petje s srci”. To je dogodek, ki povezuje ljudi s prepevanjem slovenskih pesmi. Pojemo lahko od doma, v avtomobilu, v šoli, bolnišnicah,…pomembna je namera. Misel, ki nas spremlja je zdravje in obilje.

Za nami je še en čudovit dogodek, ko se zberemo skupaj knjigoljubci. Naslednje leto pa mogoče pridobimo še ostale učence, ki letos niso bili pripravljeni sodelovati.