Spoštovani,

za vse učence zaključnih razredov osnovne šole v Občini Domžale in njihove starše bo v naslednjem tednu, v torek, 12. 12. 2023 od 17.00 do 18. 30 potekala POKLICNA TRŽNICA v Podružnični šoli Ihan, Šolska ulica 5.

Na tržnici se bodo predstavile številne srednje šole in gimnazije osrednjeslovenske regije, kar vam bo omogočilo, da skupaj z učenci pridobite informacije o različnih programih in možnostih nadaljnjega izobraževanja po končani osnovni šoli. Trenutno se je odzvalo 26 srednjih šol, vendar število sodelujočih še narašča. Verjamemo, da bo Poklicna tržnica odlična priložnost za spoznavanje različnih poklicev ter pridobivanje koristnih informacij za nadaljnjo karierno pot.

Več informacij lahko najdete v priloženem letaku. Poleg navedenih srednjih šole so sodelovanje potrdile tudi Srednja ekonomska šola Ljubljana (Roška), Gimnazija in veterinarska šola Ljubljana, ŠC Ljubljana-Gimnazija Antona Aškerca.

Vljudno vabljeni!

Andreja F. Majcen, svetovalna služba