Oktobra je bilo v našem razredu izredno živahno. Prvi teden je bil v znamenju tedna otroka, ki se je v letošnjem letu odvijal pod geslom Skupaj se imamo dobro. Res smo se imeli dobro. Ustvarjali smo, poslušali pravljice in se skoraj vsak dan podali v gozd.

Sledil je teden priprav na Podnebni tek. Pogovarjali smo se o okolju in skrbi zanj, izdelali štafeto in postavili traso ob Radomlji.

V tednu med 17. in 21. oktobrom smo nato pridno nabirali kilometre. Skupaj z vsemi tekači na naši trasi smo jih zbrali kar 370,8.  Bravo in hvala vsem, ki ste sodelovali.

V zadnjem tednu pred počitnicami, smo v goste povabili naše babice in dedke. V okviru dejavnosti Simbioza smo začeli projekt Babica in dedek pripovedujeta. Vsak obisk nam je zelo drag in se ga veselimo.

Ko takole pogledamo nazaj na pretekle tedne, bi lahko rekli, da je moto tedna otroka pravzaprav naš moto, kajti skupaj se imamo dobro.

Anja Kokalj

 

Oznake: