Teden otroka smo letos obeležili z dejavnostmi, ob katerih so učenci uživali, se sprostili in se ob njih počutili razigrano. Učenci od 1. do 5. razreda niso imeli domačih nalog, zato smo popoldanski čas v podaljšanem bivanju namenili igri, druženju, gibalnim in glasbenim dejavnostim, skupaj z učiteljicami so učenci pripravili tudi jesensko dekoracijo. Na PŠ Krtina pa so učenci odtiskovali svoja stopala. Ker nam vreme tokrat ni bilo naklonjeno, so odpadle štafetne igre na igrišču, ki pa jih bomo izvedli v prihodnjih dneh. Ostale dejavnosti pa smo preselili v učilnice, avlo in telovadnico.

Učenci so si lahko ogledali film ali risanko, seveda s primerno vsebino (Levji kralj, Sreča na vrvici, Poletje v školjki …), skupaj smo organizirali kostanjev piknik, obiskale so nas mažoretke iz Domžal ter glasbenika Luka in Filip, ki sta nam pripravila glasbeno popoldne. Predstavila sta nam različna tolkala, ki smo jih tudi preizkusili, poslušali in zapeli smo nekaj pesmi ter se igrali karaoke. V petek pa smo imeli igralni dan, saj so učenci lahko v šolo prinesli igračo ali družabno igro od doma.

Teden je bil pester in raznolik. V galeriji pa si lahko ogledate nekaj naših utrinkov.

Dob, 14. 10. 2021                                                                      Zapisala: Daša Lokar

 

Oznake: