V ponedeljek, 4. 10. 2021, smo imeli tretješolci tehniški dan v okviru projekta Pogum. Že en teden prej smo razmišljali, kaj bi ustvarili iz odpadnega materiala, v šolo pa smo nato prinesli embalažo, ki smo jo potrebovali za izdelavo svojega izdelka.

V ponedeljek smo v razredu najprej narisali in napisali načrt za svoj izdelek. Nato smo se lotili dela. Vsak od nas se je pri delu zelo potrudil. Med seboj smo si lahko pomagali. Učiteljica nam je svetovala, če smo imeli težave. Ko smo končali, smo na načrt zapisali, ali nam je izdelek uspel tako, kot smo načrtovali, s čim smo imeli težave oziroma zakaj izdelka nismo mogli narediti in smo namesto tega izdelali nekaj drugega.

S svojimi umetnijami smo se ob koncu tehniškega dne tudi igrali. Ker zelo radi ustvarjamo, nam je bil ta dan v šoli zelo zabaven. Poleg tega smo spoznali, kaj vse že zmoremo in kaj nam še ne gre tako dobro od rok.

Učenci 3. b

 

Oznake: ,